Genel

Hillside eğitmenleri cepte, spor keyfi bayramda da kesintisiz her yerde!

Bayramda şehir dışında olacaklar, Hillside City Club’ın geliştirdiği yepyeni uygulamayla, spor keyfini her yerde kesintisiz devam ettirebiliyorlar. Hillside FITTUBE uygulaması sayesinde kişisel antrenman programı aksatılmadan, bayram tatilinde de, istenilen her yerde spor yapılabiliyor. Uygulamada 264 egzersiz bulunuyor. Her videoda yapılacak hareketlerin isimleri ve bunların uygulama şekli gösteriliyor. Ayrıca dikkat edilmesi gereken noktalar da detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Hillside City Club_1Sağlıklı yaşam için egzersize ihtiyaç duyan herkes artık Hillside City Club’ın geliştirdiği Hillside FITTUBE uygulamasıyla form tutuyor. Kolay kullanımıyla dikkat çeken uygulamada yer alan videolar, Hillside eğitmenleri tarafından hazırlandı.

 Uygulamanın tamamı gym hareketlerinden oluşuyor. Ekipmana göre ya da kas gruplarına göre egzersizler kategorilere ayrılabiliyor. Göğüs, omuz ya da karın; hangi bölge çalıştırılmak isteniyorsa arama sekmesine yazılıyor ve böylece uygulanması gereken tüm hareketler ekrana geliyor.

Hillside FITTUBE’da toplam 264 egzersiz bulunuyor. Her videoda yapılacak hareketlerin isimleri ve bunların uygulama şekli gösteriliyor. Ayrıca dikkat edilmesi gereken noktalar da detaylı bir şekilde anlatılıyor. Uygulama sayesinde kişisel antrenman programı aksatılmadan tatilde, seyahatte, kısacası istenilen her yerde spor keyfi kesintisiz devam ediyor.

Hillside FITTUBE’un iPhone, iPad ve Android uygulamaları mevcut. Ayrıca, tüm videolara Youtube Channel üzerinden erişebilmek mümkün.

Hillside_1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir